Dzisiaj jest: 24 Lipiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Kinga, Krystyna, Olga

VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w ZPS Kluczewsko

mt_ignore

b_150_100_16777215_00_images_2018_SPKluczewsko_TabliczkaMnozenia_1.JPG28 września 2018 roku nasza szkoła rozbłysła tęczą kolorowych plakatów. Informowały one społeczność szkolną, że dziś wszyscy, którzy lubią i potrafią liczyć będą mogli po raz kolejny sprawdzić swoje umiejętności ze znajomości tabliczki mnożenia. Sympatycy Królowej Nauk - Matematyki tłumnie zgłaszali się do Komisji Egzaminacyjnej składającej się koleżanek z klasy III b gimnazjum (Angeliki Borkowskiej, Emilki Nowakowskiej i Olgi Tyszer) - szkolnych ekspertek z tabliczki mnożenia. Każdy kto zdał przed Komisją egzamin z tabliczki mnożenia otrzymał certyfikat potwierdzający ten fakt. Zainteresowanie było bardzo duże. Certyfikaty otrzymało wielu uczniów oraz ci dorośli, którzy w tym dniu odwiedzili naszą szkołę i wzięli udział w egzaminie.

 

Najbardziej aktywną grupą okazali się uczniowie klasy 4 b, którzy do Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia przygotowywali się od początku roku szkolnego. Cała klasa wzięła udział w Klasowym Konkursie Znajomości Tabliczki Mnożenia. Wszyscy przygotowani byli znakomicie, dlatego rozstrzygnięcie było bardzo trudne. Ostatecznym zwycięzcą okazał się Piotr Ławiński. 

Wszystkim uczestnikom tego święta gratulujemy świetnej znajomości tabliczki mnożenia i zapraszamy za rok.

Szkolny Koordynator Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia

                                                                                             Małgorzata Lipniak

TabliczkaMnozenia TabliczkaMnozenia TabliczkaMnozenia TabliczkaMnozenia

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:

poniedziałek: od 7:00 do 16:00
od poniedziałku do czwartku
w godz. od 7:00 do 15:00

piątek: od 7:00 do 14:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1000 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w piątki
od 800 do 1000
,
- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy